Grupa WOLFS sponsorem Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych

Grupa Wolfs oraz Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie serdecznie zapraszają na ogólnopolską konferencję studenckich kół naukowych „Zagadnienia kultury fizycznej, fizjoterapii i zdrowia w badaniach młodych naukowców”.

 

 

Już jutro, tj. 08 czerwca 2018 młodzi naukowcy spotkają się w budynku warszawskiego AWF by rozpocząć prezentacje i obrady w pięciu panelach tematycznych. Wystąpienia studentów w każdym z paneli będą oceniane przez Komisje Konkursowe, a tematyka poruszana podczas konferencji obejmuje problemy badawcze w fizjoterapii, pielęgniarstwie, terapii zajęciowej, sporcie, wychowaniu fizycznym i zdrowotnym oraz w turystyce.

 

– Wsparcie finansowe takich inicjatyw jest wpisane w działalność naszej spółki, która już od wielu lat stara się pomagać nie tylko młodym przedsiębiorcom, ale także wspierać działalność naukową i kulturalną w Polsce oraz za granicą. To konsekwencja zrównoważonego rozwoju jaki promujemy – komentuje Leszek Forytta, Prezes Zarządu Wolfs Fundusz Private Equity.

 

 

 

 

Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych „Zagadnienia kultury fizycznej, fizjoterapii i zdrowia w badaniach młodych naukowców” Po więcej informacji zapraszamy na stronę uczelni >>>
Warszawa 08.06.2018 r.

 

Masz pomysł na biznes?

Skontaktuj się z nami, zobaczymy co możemy dla Ciebie zrobić.

Newsletter
Bądź na bieżąco.
Bez spamu - tylko ważne informacje.
[FM_form id="1"]