Zapraszamy na II edycję Capital Market Forum/ 30 listopada 2017 w Warszawie

Inspirujące warsztaty, całodzienne debaty, międzynarodowy networking i promocja polskiego rynku kapitałowego. Już po raz drugi w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się wyjątkowy event: 30 listopada 2017 zapraszamy na II edycję Capital Market Forum.

 

 

Uczestnikami wydarzenia będą przedstawiciele Inwestorów, Emitentów, Domów Maklerskich, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Firm Doradczych, Banków, Instytucji Infrastrukturalnych, Mediów Ekonomicznych, Agencji IR/PR oraz Urzędów Państwowych związanych z polskim i globalnym rynkiem kapitałowym. Wystąpienia i panele dyskusyjne pozwolą delegatom poznać najświeższe, ekskluzywne informacje dotyczące rynku kapitałowego w Polsce. Przedstawiciele spółek oraz instytucji zasłużonych dla polskiego rynku kapitałowego dzielić się będą z uczestnikami wydarzenia wiedzą i doświadczeniem, poznamy również ich osobiste poglądy dotyczące rozwoju rynku kapitałowego w Polsce. Capital Market Forum 2017 będzie także znakomitą okazją do osobistego poznania wyróżniających się, aktywnych działaczy i znawców tematu.

 

Jestem bardzo ciekawy tego eventu. Pierwsza odsłona wydarzenia zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Dlatego osobiście postanowiłem zaangażować się w reedycję. Tym razem jako partner przedsięwzięcia- mówi Leszek Forytta, prezes Wolfs Fundusz Private Equity.

 

 

 

Zeszłoroczna, pierwsza edycja forum okazała się sporym sukcesem- 300 gości oraz 30 prelegentów zgromadzonych w gmachu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie aktywnie uczestniczyło w networkingu niedostępnym w powszedniej pracy. Sukces organizatora– telewizji Inwestorzy.tv polegał jednak głównie na umiejętności doskonałego dobrania wykładowców. Ich umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem sprawiły, że uczestnicy Capital Market Forum 2016 wyjechali z wydarzenia bogatsi nie tylko o nowe kontakty i umiejętności. Przede wszystkim zostali zainspirowani, by rozwijać siebie i swój biznes.

 

II edycja Capital Market Forum odbędzie się w budynku GPW 30 listopada 2017 roku w Sali Notowań. Ostatnie wejściówki na wydarzenie można kupić pod adresem: www.capitalmarketforum.pl

 

Masz pomysł na biznes?

Skontaktuj się z nami, zobaczymy co możemy dla Ciebie zrobić.

Newsletter
Bądź na bieżąco.
Bez spamu - tylko ważne informacje.
[FM_form id="1"]