Tak się teraz pisze codzienność – skąd pomysł na Wolfs Tech Fund

Jesteśmy zespołem ludzi bacznie obserwujących rynki finansowe a przy tym otwartych na zmiany, propozycje i niebanalne rozwiązania. Na co dzień zgłębiamy tajniki pracy przy venture capital i funduszach equity. Doradzamy zaprzyjaźnionym przedsiębiorstwom i wspieramy je merytorycznie. Wszystkie spółki, które decydujemy się kapitalizować pozostają dla nas partnerami i ciągłą inspiracją do dalszej pracy.

Taka do niedawna była nasza codzienność.

Co się zmieniło?

W nasze życie zaczęły wkradać się, oczywiście z angielskim taktem i damskim wdziękiem, najnowsze technologie, zagadnienia fintechowe i start-upowa świeżość.

Nie da się ukryć, że to one kreują nasz świat, a ten wciąż idzie naprzód. Chcemy mieć pewność, że nadążamy za nim. Dlatego bliżej zaczęliśmy przyglądać się polskim i zagranicznym start-upom, spółkom fintechowym i przedsiębiorstwom, które swoje działania opierają na najnowocześniejszych rozwiązaniach. Od jakiegoś czasu inwestujemy w nie swoje pieniądze, czas i zaangażowanie. Chcemy się tym dzielić również z Wami. Dlatego postanowiliśmy założyć bloga. Pragniemy Wam doradzać, inspirować Was i informować. Jednocześnie do podobnego zachęcamy Was – opiniujcie, komentujcie, dzielcie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Sami jesteśmy młodym funduszem, cały czas się uczymy. Razem będzie nam raźniej!

Chcemy, aby nasze wpisy dotyczyły sfery biznesowej ale podanej w lżejszej formie aniżeli informacje, z którymi się stykamy na co dzień, czytając czołowe portale biznesowe. Uważamy, że można mówić o tym swobodniej, pozostając w pełni merytorycznym. A mamy wrażenie, że wciąż jest to dość niszowe podejście do tematu w, tak przecież już obszernej, przestrzeni jaką jest polski internet.

Naszą codziennością stają się najnowsze technologie. Waszą też?

Masz pomysł na biznes?

Skontaktuj się z nami, zobaczymy co możemy dla Ciebie zrobić.

Newsletter
Bądź na bieżąco.
Bez spamu - tylko ważne informacje.
[FM_form id="1"]