Wolfs Partnerem konferencji inwestorów InvestPro Ukraine Kyiv 2018!

Wkrótce, bo już 19 września odbędzie się w Kijowie dwudniowa konferencja inwestorów InvestPro Ukraine Kyiv 2018 w której udział weźmie ponad 100 różnych podmiotów z całego świata. Takie fundusze jak HARRODS ESTATES czy Bavaria Investments to tylko początek listy.

 

Tematy poruszane w czasie konferencji to przede wszystkim nowe drogi inwestowania i prowadzenie biznesu w niespokojnych czasach w sposób bezpieczny i efektywny.

 

Mamy zaszczyt poinformować, że również Grupa Wolfs będzie częścią tego międzynarodowego wydarzenia. Wolfs FPE Spółka Akcyjna oraz Wolfs Tech Fund spotkają się z inwestorami z całego świata i przedstawią projekty, dzięki którym osiągnęliśmy sukces.

 

-Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zobaczyć w jaki sposób można bezpiecznie inwestować w pozornie ryzykowne przedsięwzięcia, tak jak my to robimy z powodzeniem od ponad dekady. Uczestnicy będą też mieli możliwość zapoznać się z naszą ofertą. Widzimy też, że rynek lokalny jest już dla nas za ciasny i czas najwyższy wypłynąć na szersze wody rynków kapitałowych. Rozwoju nie można zatrzymywać, a my rozwijamy się naprawdę dynamicznie – mówi Leszek Forytta, Prezes Wolfs Fundusz Private Equity.

 

Jeśli interesują Cię inwestycje w nieruchomości, nowoczesne media i firmy sektora fintech, to serdecznie zapraszamy do spotkania z nami w trakcie Invest Pro 2018 w Kijowie już 19 września!

 

Więcej informacji na stronie organizatora -> www.bosco-conference.com/en/conference/2018/investpro-ukraine-kyiv-2018

Masz pomysł na biznes?

Skontaktuj się z nami, zobaczymy co możemy dla Ciebie zrobić.

Newsletter
Bądź na bieżąco.
Bez spamu - tylko ważne informacje.
[FM_form id="1"]